Współpraca

I Konferencja Naukowa Polskiej Szkoły Elektrokardiografii "Powtórka z EKG przed egzaminem"

Mamy zaszczyt oraz przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w I Konferencji POLSKIEJ SZKOŁY ELEKTROKARDIOGRAFII pt.: „Powtórka z EKG przed egzaminem”. Wydarzenie to odbędzie się w Krakowie w dniu 25 marca 2017 roku.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są pracownicy Kliniki Elektrokardiologii IK CM UJ w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II oraz NEOMED. Poprzednie edycje konferencji i warsztatów EKG cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Konferencja jest przeznaczona dla lekarzy specjalizujących się w kardiologii, internie i medycynie rodzinnej, ale również dla ratowników medycznych, pielęgniarek, techników EKG i wszystkich chętnych do zgłębienia tajników elektrokardiografii.

Jedynie EKG pozwala w nieinwazyjny i szybki sposób ocenić aktywność elektryczną serca. Umożliwia ono podjęcie decyzji diagnostycznych i/lub terapeutycznych. Przy opisie EKG niezbędne jest wykonywanie systematycznych kroków: „zobacz, zmierz, opisz i wyciągnij wnioski”. Dzięki eksperckiej wiedzy oraz interaktywnej formie udział w konferencji z pewnością pomoże w poznaniu tych reguł wszystkim zdającym egzamin praktyczny z kardiologii.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w programie coś interesującego.

Do zobaczenia w marcu 2017 roku w Małopolsce! Licząc na Państwa aktywny udział w tym przedsięwzięciu, pozostajemy z wyrazami szacunku

Organizatorzy oraz Kierownik Naukowy Konferencji
Prof. dr hab. med. Jacek Lelakowski

 

Termin: od: 2017-03-25
            do: 2017-03-25

Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Kongresowe Wydziału Lekarskiego CM UJ
             Kraków
             PL

Koszt: 50 - 250 ZŁ

Organizator: Grupa NEOMED

 

Zobacz program: http://echo.edu.pl/assets/pdfs/program-konferencja-naukowa-ekg-2017.pdf

Ostatnio dodane