Współpraca

Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Jubileuszowej X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkania multidyscyplinarne, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych oraz profesjonalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Podobnie jak w latach poprzednich udział w Konferencji zapowiedzieli najlepsi wykładowcy i najwybitniejsi polscy eksperci. Tegoroczna Konferencja będzie obfitować w wiele oryginalnych doniesień naukowych, ważnych wykładów, a także ciekawych debat. Wykładowcy w sposób przystępny i praktyczny podsumują najnowsze zmiany w wytycznych diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia.

Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, będzie sprzyjać obradom. Mamy także nadzieję, że tegoroczna Konferencja, wzorem poprzednich organizowanych przez naszą Sekcję, okaże się sukcesem i miejscem twórczej wymiany poglądów.

 

TERMIN: -
            

MIEJSCE: Hotel Holiday Inn Krakow City Centre

             Kraków, ul. Wielopole 4
           
            

KOSZT: 95 ZŁ

ORGANIZATOR: Sekcja Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PROGRAM:

http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/program

 

Ostatnio dodane